Яндекс.Метрика

Дорогі краяни!

   З радістю повідомляємо вам, що фонди Золотоніської ЦБС поповнилися новими книгами! Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші книгозбірні та обрати собі книгу до смаку!

   Сьогодні наші бібліотеки презентують вам книги, одержані за обласною програмою.

 

    Шевченків світ: Науковий щорічник. Випуск 7, 8. - Черкаси: Видавець Ю.Чабаненко, 2014, 2015. - 156 с.

     Збірники присвячені життю і творчості Тараса Шевченка. Вони будуть цікаві для тих, хто глибоко вивчає його творчий шлях.


     Холодний Яр: Часопис № 1, № 2. - Черкаси: Видавець Ю.Чабаненко, 2015. - 320 с.

     В збірниках зібрані твори черкаських письменників та поетів, статті, присвячені літературознавству. Збірники містять сторінки гумору та сатири. Читачі дізнаються про нові імена в літературі Черкащини.


     

    Василь Захарченко. Уперте щодення. - Черкаси: Видавець Ю.Чабаненко, 2015. - 834 с.

      У пропонованій новій книзі щоденників зібрані листи, відгуки читачів творів Василя Захарченка.

    

    Юрій Горліс-Горський.  Холодний Яр: Роман в двох частинах- Черкаси: Видавництво "ІтролігаТОР", 2015. - 411 с.

     Цей роман своєрідний маніфест сповідь автора, в якому воскресають образи героїв холодноярців 1919-1922 років. Книга рекомендована для читачів, які цікавляться історією боротьби за незалежну українську державу.

        Украдене дитинство: діти і підлітки у роки Другої світової війни: збірник наукових статей, документів, матеріалів та спогадів- Черкаси: Видавництво "Вертикаль", 2015. - 192 с.

      У книзі висвітлена картина повсякденного життя дітей на окупованій території Черкащини, жорстокість і нелюдське ставлення до них окупантів та їх прислужників. До книги увійшли наукові статті, документи державних архівів, спогади людей, чиє дитинство припало на війну.

    Орест Стафійчук. Книга порад карпатського мольфара. - К.: Смміт-Книга, 2014. - 200 с.

    Цю книгу присвячено українській магії. В ній розповідається про унікальне явище в культурі народів Західної України - мольфарство, його історію та сьогодення. Автор ділиться з читачами рідкісними способами, ритуалами, таємними словами, котрими володіє сам і які використовує у своїй практиці. Завдяки книзі ви зможете докорінно змінити своє життя на краще, побороти зло, виплутатися з тенет нещасть і злиднів і потрапити у чарівний світ магії. 

      Автор книги завжди відкритий для зворотнього зв'язку, якщо під час прочитання цієї книги у вас виникли запитання, надсилайте ваші листи на адресу автора або зателефонуйте йому.

Орест Стафійчук Вконтакті: http://vk.com/oreststafiychuk

Сайт: www.stafiychuk.com, електронна адреса автора: ezomolfar@gmail.com, телефон: 0632772863


    Поденщикова Надія. Шлях до Істини/Н.А.Поденщикова. - Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2015. - 438 с.

     Золотоніська ЦРБ одержала книгу Н.Поденщикової «Шлях до істини», яка вийшла на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України за програмою «Українська книга 2015». 

       Надія Андріївна народилася на Золотоніщині . В 1982 році закінчила Харківський державний університет, в 1986 р. – аспірантуру інституту економіки НАНУ за спеціальністю «Економічна теорія. Теорія макроекономіки». В 2006 році пройшла курс підвищення кваліфікації і отримала сертифікат про підготовку до викладання курсу «Основи демократії». Зараз викладає основи демократії в Черкаському державному технологічному університеті.

      Кожний твір збірки – це окрема злободенна проблема, яка вміщена в коротку літературну форму, кожний із сюжетів – це крок на шляху до розуміння великої, ніколи до кінця не пізнаваної людиною істини. Твори Н.Поденщикової написані легко, доступно, зрозуміло. В них відображені ті проблеми, які близькі пересічному українцю: соціальна нерівність, жіноча тема, вічна тема любові та побутові сюжети. 

       Крім центральної районної бібліотеки книгу отримали: Привітнянська СБФ, Хрущівська СБФ, Каврайська СБФ, Піщанська СБФ, Софіївська СБФ, Плешканівська СБФ, Богданівська СБФ, Підставківська СБФ, Гельмязівська СБФ, Броварківська СБФ, Калениківсь


Шановні користувачі!

     Відвідавши центральну районну бібліотеку ви маєте можливість прочитати цікаві книги із нового надходження до бібліотеки.


Тетяна Лукашенко. Українські обереги своїми руками. - Харків: Видавництво "Аргумент принт", 2015. - 224 с.

Наші прадіди-слов'яни здавна виготовляли обереги, бо добре знали про їхню дивовижну магічну силу. Нерідко за обереги правили символічні тварини, такі як їжак, зозуля, ведмідь, а також рослини на кшталт звіробою та папороті. Із плином часу нічого не змінилося - ми, як і раніше, шукаємо захисту у надприродних сил, хіба що форма оберегів трохи зазнала змін. Які обереги сьогодні є незамінними в побуті сучасного українця? Як зробити власноруч оберіг для себе та близьких? Чи справді вишиванка є не просто елементом одягу, але й сильним засобом захисту від негативного впливу? Відповіді ви знайдете на сторінках цієї книжки, що стане вашим власним оберегом на шляху до щастя, гармонії й родинного затишку.Євген Сверстюк. Гоголь і Українська Ніч. - Київ: Видавництво "Кліо", 2013. - 328 с.

Інший Гоголь постає перед читачем цієї книги. Наш час любить розважальні сюжети з Гоголем на Сорочинському ярмарку. Насправді Гоголь уже у своїй першій книзі «Вечорах на хуторі біля Диканьки» зазирав у таємничі глибини душі, і це стане головною його темою.

Тут зібрано твори, писані протягом трьох десятиліть – про Гоголя-романтика й гумориста, про сатирика і про релігійного мислителя, який взяв на себе непосильну місію – повернути Русь обличчям до Христа і поставити на дорогу правди й закону.

Трагічна постать, роздвоєний дух, мученик перехресть, він запліднив ниву української літератури й започаткував ту російську літературу, що вийшла на світовий обшир. Його печальний дар гостро відчувати метафізичне зло в банальній пошлості буднів був провісним, як Хлєстаков для епохи большевизму і Чичиков для посткомуністичної пори.

 

Але під серпанком вибачливої усмішки Гоголя впізнають у всі часи і люблять як гумориста – поета і чарівника.Василь Базів. Армагеддон на Майдані. - Київ: Видавництво "Український пріоритет", 2014. - 160 с.

    Безпощадне у своїй невідворотній сповідальності та всепоглинальне за своїм гостросюжетним магнетизмом Письмо автора справляє на читача вулканічне потрясіння, як і сам феномен Майдану на самосвідомість сучасного землянина. На смисловому тлі подається документальна маловідома історія про те, що і як призвело до Повстання, котре стало безпрецедентним актом кривавого вознесіння із провалля гуманітарно-кримінальної катастрофи для майже 50-мільйонного людського згромадження в центрі Європи. Водночас всенародний Бунт Гідності став прологом до визвольної війни - у супрязі з усім прогресивним світом - древньої Нації проти планетарної загрози земній цивілізації, яка постала перед очманілим людством осатанілими ордами московських варварів, що виринули на полях глобальної епохи із темних віків.Віктор Палинський. Бібліотекар. - Львів: Видавництво "Апріорі", 2013. - 244 с.

 

     Нова книжка прози відомого українського письменника Віктора Палинського - це ще одна нагода для шанувальників вишуканої літератури отримати справжню насолоду від читання, поринувши у світ невичерпної уяви та даровитого хисту. Його герої екстравагантні та несподівані, а їхні світи - можливості магічних перевтілень, містичних пошукувань. Звернімося до „Бібліотекаря"!Софія Андрухович. Фелікс Австрія. - Львів: Видавництво: "Видавництво Старого Лева", 2014. - 288 с.

     Станіславів кінця XIX — початку XX століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев — у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.Людмила Таран. Прозорі жінки. - Чернівці: Видавництво "Видавничий дім "Букрет", 2015. - 316 с.

Тіло і душа так часто перебувають у суперечливих стосунках, ніби не належать одній людині... Цим мучаться, про це розмірковують і над цим сміються героїні новел Людмили Таран із її нової книжки "Прозорі жінки".

 

Упізнавані ситуації та деталі, буденне та містичне переснувалися в її прозі, як це буває і в житті.Ярослав Тарас. Таємниці бабусиної скрині. - Львів: Видавництво "Апріорі", 2015. - 272 с.

       У пропонованій книзі зібрано численні давно забуті, але цілковито актуальні у наш час, поради з хатнього господарювання, кулінарії, народної медицини тощо.Ірен Роздобудько. Гудзик-2. Десять років по тому. Роман - Київ: Видавництво "Нора-Друк", 2015. - 320 с.

Колись він втративсе: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву...
Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька. Десять років по тому.Валерій Шевчук. Фрагменти із сувою мойр: Милий кохання тягар. роман. Книга 3 - Київ: Видавництво "Либідь", 2014. - 216 с.

    Третя частина клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр». 

   Містерію кохання уособлює життєва драма князя-воїна і професора-історика, канцеляриста Переяславського полку й охочого до танців із дівчатами студента, а ще Комп’ютерної Діви, яка раптом обертається на Козу з фотоапаратом…Валерій Шевчук. Фрагменти із сувою мойр: Театр прози. роман. Книга 2 - Київ: Видавництво "Либідь", 2014. - 216 с.

Друга частина клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр».

 

Світ — це система сфер. Представники соціального дна і люди зовні пристойні, зазнаючи химерних взаємопоєднань і відторгнень, усвідомлюють сакраментальну істину: «Одне лише в нашій волі — любити чи ненавидіти, а вибір має зробити кожен сам».Валерій Шевчук. Фрагменти із сувою мойр: Кросворд. роман. Книга 1 - Київ: Видавництво "Либідь", 2014. - 264 с.

Перша частина клаптикового роману «Фрагменти із сувою мойр».

 

Герой твору, молодий учитель, розв’язує загадку: хто вона, та чарівна коханка, яка знає про нього майже все, а він про неї — практично нічого…Степан Процюк. Чорне яблуко: роман про Архипа Тесленка (автографи часу). - Київ: Видавництво "Академія", 2013. - 192 с.

 

    Роман Степана Процюка «Чорне яблуко» — драматична і зворушлива історія платонічного кохання Архипа Тесленка у складній панорамі його короткого життя.Ірина Цілик. Червоні на чорному сліди: Оповідання. - Київ: Видавництво "Комора", 2015. - 152 с.

    До Вашої уваги пропонується книжка Ірини Цілик – прозаїка, поетки, кінорежисерки. У фокусі уваги авторки, завжди й незмінно, – історії “маленьких людей” у великих містах, і саме з таких оповідань, написаних у різні роки, складається книжка “Червоні на чорному сліди”.

   Старий, дитина, інвалід, прибиральниця, вулична торговка, патронажна сестра… Улюблені герої Ірини Цілик – непримітні кияни, що мовчки двигають на собі тягар життя, і чиї обличчя зазвичай не потрапляють у поле зору телекамер…Олексій Волков. Мертві квіти. - Київ: Видавництво "Нора-Друк", 2013. - 320 с.

 

     Герою роману «Мертві квіти» випадок дарує книгу пророцтв. Що це – шалена удача? Адже тепер неприємності не підстережуть зненацька. Чи навпаки – важкий хрест? Адже наприкінці низки майбутніх подій втрата коханої жінки, а потім і власна загибель… Чи зможе той, хто майстерно комбінує на шаховій дошці, прорахувати ходи наперед у реальному житті, де проти тебе сідає грати всемогутня та безжальна доля, а ціна однієї помилки – матова ситуація, з якої вже не вийти…Йоанна Ягелло. Шоколад із чилі. - Львів: Видавництво "Урбіно", 2014. - 288 с.

   Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікування Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі? 

 Йоанна Ягелло. Кава з кардамоном. - Львів: Видавництво "Урбіно", 2013. - 240 с.

    Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов´язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми... Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з´ясувати пов´язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила...

За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.Краща книга України 2015 року

У Держкомтелерадіо відбулось засідання журі Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України», на якому визначили переможців 2015 року.

Гран-прі конкурсу присуджено другій книзі роману-колажу Богдана Гориня «Любов і творчість Софії Караффи-Корбут» (видавництво «Апріорі»). У творі йдеться про життєвий та мистецький шлях відомої української художниці-графіка, яка проілюструвала майже 60 творів українських письменників, що вийшли тиражем понад 6 мільйонів примірників. Тобто кожна четверта українська дитяча книжка з початку 60-х до 90-х років минулого століття вийшла з ілюстраціями Софії Караффи-Корбут.

Також журі конкурсу назвало переможців у дев’яти інших номінаціях конкурсу:

  • номінація «Життя славетних» – «Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від неба до небес» (видавництво «Адеф-Україна»);
  • номінація «Світ дитинства» – І. Я. Франко «Коли ще звірі говорили» (видавництво «Авіаз»);
  • номінація «Арт-книжка» – Наталка Лещенко, Руслан Павлюк «Українська культура. Свята, традиції, обряди» (видавництво «Клуб сімейного дозвілля»);
  • номінація «З глибини знань» – «Повернення в Царгород», за редакцією Лариси Івшиної (видавництво ТОВ «Українська прес-група»);
  • номінація «Проза» – Іван Корсак «Вибух у пустелі» (видавництво «Ярославів Вал»);
  • номінація «Поезія» – Данте Аліг’єрі «Божественна Комедія: Рай.», у перекладі Максима Стріхи, (видавництво «Астролябія»);
  • номінація «Бестселер» – Сергій Жадан «Біґ Мак. Перезавантаження» (видавництво «Клуб сімейного дозвілля»);
  • номінація «Мистецтво друку» – Юрій Николишин «Благословенне місто Львів» (видавництво «Апріорі»);
  • номінація «Моя країна» – «Чернігівська Шевченкіана» (видавництво «Десна»).

 

Конкурс проводить щороку Державний комітет телебачення і радіомовлення України “з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання”.


 

Анатолій Бриченко. Євромайдан. - Черкаси: Видавництво "Бізнес-стиль", 2014. - 130 с.

    Книга Анатолія Бриченка - черкащанина, активного захисника української ідеї. Автор відтворює реальні події, які відбувались на Майдані в листопаді 2013 - лютому 2014 року. Книга містить спогади очевидців і учасників тих подій, зворушливі розповіді безпосередніх учасників Майдану не залишать байдужими жодного читача.     Анатолій Бриченко. Рік 2014-й. - Черкаси: Вертикаль, видавець Кандич М.Г., 2015. - 164 с.

           З чого починаються події Євромайдану та революції гідності?

           Складний історично важливий, незабутній 2014 рік.

          Початок Євромайдану, революції гідності, подальші криваві події в Україні. Розповіді учасників майдану та учасників АТО, їхні роздуми, оцінки, фото, події - все це у документальній книзі Анатолія Бриченко "Рік 2014-й"Галина Вдовіченко. Маріупольський процес. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 288 с.

     

   Переможець «Коронації слова — 2015» у номінації «Ґранд-романи».
   У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда. Це наче путівник шляхами війни, де кожна деталь важлива і кожен крок убік — великий ризикЛюко Дашвар. Покров. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 384 с.

     Останні дні листопада 2013-го, країну лихоманить. Мар`яна не звертає уваги на це — усі її думки лише про чоловіка, який насправді не вартий сліз. Зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. «Ти моя жінка», — сказав він. І від того стало так солодко...
   Та тепер не час насолоджуватися життям. Дівчина опиняється у вирі подій: чергування на Майдані, зникнення коханого, пошуки нащадків козака Дороша — спадкоємців величезного статку...
    Звідки ж Мар`яні знати, що чекає на того нащадка. Предки заповіли йому не лише скарб, а й родинне прокляття...
Василь Шкляр. Чорне сонце. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 304 с.

Новинка від популярного автора!

Російсько-українська війна - очима бійця полку "Азов".

Трагічні події на Донбасі. Головний герой, двадцятивосьмирічний юнак, який щиро любить свою країну, прагне нової долі для неї і намагається робити все для цього, навіть ризикуючи власним життям...


Мирослав Дочинець. Карби і скарби. Посвіт карпатського світу - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 288 с.

   Твори Мирослава Дочинця знають і люблять по всьому світу! На сторінках своїх книжок він шукає відповіді на одвічні питання, що близькі кожному: хто ми, для чого прийшли в цей світ, куди йдемо. Ви доторкнетеся до споконвічної мудрості українського народу, яку зберігають Карпатські гори, віднайдете ту одвічну гармонію, що є основою нашого існування на землі.
     Ця книга — неспішна дружня оповідь про відчуте й спостережене, пережите й побачене. Мозаїка образів підкуповує своєю щирістю, простотою й мудрістю, захоплює й не відпускає, навіть коли перегорнена остання сторінка.

    Це книга про тих, котрі, живучи на вершинах, шукають верховини духу і стережуть правду первовіку. Їх мудрість, мужність і вірність собі та Богові — неоціненний скарб досвіду і живильна сила для нашої душі.


Володимир Лис. Соло для соломії. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 368 с.

     Вона йде за покликом серця, помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засудження оточуючих... Карколомні події ХХ століття - війна, примусова колективізація - події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та у межах історії країни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, окрім чисел. А як щодо історії однієї людини, жінки, котра прагла звичайного земного щастя?

       Красуня, від якої не відвести очей, так люди говорили про Соломію. Петро і Павло згодні були на все, аби взяти її за дружину. А мати, що все життя страждала через помилку молодості, повчала дівчину: слухайся серця, а не розуму...Надія Гуменюк. Вересові меди. - Харків: Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 320 с.

    Україна. Перша світова. Посеред дороги, що веде від волинського села до лісу, подружжя знаходить немовля...

      Минули роки. Сільська красуня Богдана Ясницька мріє про театральну сцену. Кинувши все, утікши навіть із власного весілля, талановита дівчина вирушає до першого українського театру на Волині — та назустріч своїй долі...
Попереду — довге й бурхливе ХХ століття, сповнене карколомних подій та історичних зламів. І складне, напружене й яскраве життя сміливої і пристрасної жінки, у якому будуть справжня дружба й людська заздрість, болісні втрати та дивовижні знайдення, перемоги, поразки, таємниці, кохання... І медовий смак щастя.


       Кузьма Скрябін один із тих небагатьох, які не загубили себе, залишились справжніми. Він запалював серця тисяч своєю музикою! Не має в його піснях фальшу і пафосу. Кузьма завжди житиме в наших серцях. Він завжди буде з нами в піснях, на фотографіях, а ще ми можемо прочитати його книги "Я, "Победа" і Берлін", "Я, Паштет і армія". Нікого не залишить байдужим книга мами Ольги Кузьменко "Моя дорога птаха". В цій книзі мама розповідає про дитинство, шкільні роки, навчання в школі, студентське життя і перші кроки в шоу-бізнесі її Андрійка. Публікуються багато дитячих і юнацьких світлин Андрія, його казка "Тарасик, тролейбус і святий Миколай" і підбірка текстів його пісень. 


Матіос Марія. Майже ніколи не навпаки. - Львів: ЛА "Піраміда", 2011. - 176 с.

      Сімейна сага Марії Матіос за формою, майстерністю і глибиною викладу не поступається її роману "Солодка Даруся". Великі пристрасті звичайних людей, легке марево містики, ненав'язливі роздуми над вічною дилемою Любові - Ненависті, Гріха - Спокути, дивовижне мовне багатство спонукають до глибокого думання, неприхованого захоплення і викликають потребу зануритися в колоритний світ письменницької уяви. Закони честі вступають в суперечку із законами серця. І тому майже ніколи не є навпаки. А є саме так...


Кідрук М. Небратні - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 304 с.

     Щоб зрозуміти події, які нині розбурхують нашу країну, треба перш за все усвідомити їхні причини. Макс Кідрук провів власне публіцистичне розслідування щодо відносин двох держав - України і Росії, аналізуючи, чи насправді були такими безхмарними стосунки "братерських" країн, розвінчуючи сталі міфи та даючи прогнози щодо конфлікту між країнами.


Волонтери. Мобілізація добра: збірка. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. - 256 с.

        Ця книга - про незвичайних людей поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ, що похитнувся в одну мить. Тих, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги. Це волонтери. Мирні воїни світла. В книгу ввійшли вірші, есеї, щемливі оповідання найкращих українських авторів Ірени Карпи, Макса Кідрука, Ірен Роздобутько, Сергія Жадана і інших.


Макеєв В. 100 днів полону, або позивний "911". - Черкаси, 2015. - 128с.

    Книга-сповідь волонтера, який пройшов воєнний Схід України і опинився за гратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Жорстокі ополченці, російські десантники, допити, приниження, катування - мало хто після цього виживає. Але він вижив і ... написав про це. Суперечливо, нетипово, але чесно.


            

                  Світлана Талан — українська письменниця.

Пише романи в жанрі «реальних історій», які їй підказує життя. Усі її твори на гостросоціальну тематику. Незмінним лишається єдине: головна героїня її книжок — жінка-українка, вольова, зворушлива, ніжна, чуттєва, яка іноді помиляється, але її завжди веде за собою любов: до чоловіка, до дітей, до батьківщини.


    Талановита письменниця, дипломант престижного літературного конкурсу «Коронація слова» розповіла драматичні історії, які можуть статися з кожним із нас.
Вероніка пообіцяла подрузі, яка помирала, що не залишить її новонароджених малюків. Але обіцянки не виконала...
Чи спокутує вона провину перед покинутими дітьми?


У той фатальний день після аварії на туманній трасі понівечене залізо було залито кров`ю. Даша, забувши про свої рани, намагалася допомогти постраждалим, але доля зіграла з нею злий жарт. Хвороба, якою вона заразилася, рятуючи інших, невиліковна.

Вона повинна знайти в собі сили жити далі — стільки, скільки їй відведено, щоб все-таки знайти того, хто буде поруч з нею в горі і в радості ...

Зараз близько 40 мільйонів людей у всьому світі живуть зі смертельною недугою, названим «чумою ХХ  століття». В Україні офіційно зареєстровано більше 160 000 чоловік з вірусом імунодефіциту.