Яндекс.Метрика


В Золотоніській ЦРБ працює виставка "На книжковій полиці господарські таємниці"
 

 

 

     До 1030-річчя Хрещення Київської Русі в Золотоніській ЦРБ працює книжкова композиція "Промені духовності".В Золотоніській ЦРБ працює виставка "Перемога в серцях поколінь"
«Всьому початком є любов»

 

 

Наближається День Святого Валентина і потрібно вже вибирати подарунки та планувати свій романтичний день. Тим, хто любить зануриться в літературний світ романтики, ми пропонуємо переглянути виставку-інсталяцію «Всьому початком є любов», де представлені книги про кохання, розлуку і переживання. А на валентинках можна висловити свої побажання друзям, однокласникам та коханим. День Святого Валентина вже на носі, тож, нумо надихатися разом!

В читальному залі Золотоніської ЦРБ презентується виставка сестер Вікторії та Яни Піщугіних «Магія рукотворної краси». Дівчата люблять читати, є постійними відвідувачами бібліотеки. Вікторія навчається на 1-му курсі факультету психології ЧНУ ім. Б.Хмельницького. Її хобі орігамі та hand made. Яна навчається у 8 класі. У вільні хвилини любить в’язати крючком, малювати, працювати в техніці орігамі та лумі-гуруні. Зразки для своїх робіт дівчата знаходять на сторінках книг, журналів, різних сайтах.

 

Бажаючих ознайомитися з роботами сестер Піщугіних запрошуємо відвідати центральну районну бібліотеку.


Третім роковинам пам'яті героїв Майдану присвячена виставка "Події,що змінили долю України", що експонується в читальній залі ЦРБ.


Виставка "Бібліокафе"


Виставка "Осінні новинки під парасолькою"


Виставка-сюрприз


115 років Золотоніській центральній районній бібліотеці


Виставки на абонементі для дорослих


В читальному залі центральної районної бібліотеки


Виставка "Славиться героями земля золотоніська" присвячена героям АТО, які загинули і які захищають нашу Батьківщину


Виставка в читальному залі "Нові книги: зроби свій вибір"


Виставка в читальному залі "Живи і квітни рідний краю, наш мальовничий Златокраю"