Яндекс.Метрика


Сільські бібліотеки-філіали Золотоніської централізованої бібліотечної системи

№ з/п

Назва сільської бібліотеки-філіалу

Прізвище, ім'я, по батькові працівника

Посада  

 
 
 

1.

Антипівська

Кульбіда Марія Михайлівна

Зав.філ.

 

2.

Благодатнівська

Городнича Надія Петрівна

Зав.філ.

 

3.

Богданівська

Протасенко Людмила Іванівна

Б-р І к.

 

4.

Богуславецька

Калина Ніна Миколаївна

Б-р І к.

 

5.

Броварківська

Ляхнович Любов Іванівна

Б-р І к.

 

6.

Бубслобідська

Стецюк Раїса Федорівна

Зав.філ.

 

7.

Вільхівська

Озірська Надія Миколаївна

Зав.філ.

 

8.

Вознесенська

Скорик Валентина Миколаївна

Б-р

 

9.

Гельмязівська

Кива Наталія Олександрів.

Зав.філ.

 

10.

Гельмязівська

Попович Любов Олександ.

Б-р І к.

 

11.

Гладківщинська

Мицюра Лариса Олександрівна

Б-р ІІ к.

 

12.

Деньгівська

Дмитренко Валентина Петрівна

Зав.філ.

 

13.

Дмитрівська

Наконечна Людмила Михайлівна

Зав.філ.

 

14.

Домантівська

Бондаренко Катерина Олексіївна

Зав.філ.

 

15.

Драбівецька

Грищенко Людмила Григорівна

Б-р І к.

 

16.

Каврайська-І

Талай Валентина Михайлівна

Зав.філ.

 

17.

Каврайська-ІІ

Дьомкіна Олена Іванівна

Б-р І к.

 

18.

Калениківська

Третяк Оксана Миколаївна

Б-р

 

19.

Кединогірська

Литвиненко Олена Миколаївна

Б-р І к.

 

20.

Ковтунівська

Гринець Віталій Іванович

Б-р ІІ к.

 

21.

Коробівська

Гукова Валентина Іванівна

Зав.філ.

 

22.

Кривоносівська

Швецова Олена Степанівна

Б-р ІІ к.

 

23.

Кропивнянська

Розумна Алла Миколаївна

Зав.філ.

 

24.

Крупська

Дробна Людмила Володимирівна

Б-р І к.

 

25.

Львівська

Скрипка Катерина Олександрівна

Б-р І к.

 

26.

Матвіївська

Тарасенко Галина Микол.

Б-р ІІ к.

 

27.

Мелесівська

Россоха Лілія Дмитрівна

Б-р ІІ к.

 

28.

Новодмитрівська

Степанко Лідія Петрівна

Зав.філ.

 

29.

Пальмірська

Кошик Тетяна Миколаївна

Б-р

 

30.

Підставківська

Білан Наталія Петрівна

Б-р І к.

 

31.

Піщанська

Козоріз Таміла Вікторівна

Зав.філ.

 

32.

Плешканівська

Бузун Ольга Андріївна

Б-р І к.

 

33.

Подільська

Дуброва Тетяна Вікторівна

Б-р

 

34.

Привітнянська

Мацкевич Лариса Анатоліївна

Б-р І к.

 

35.

Синьооківська

Бабенко Наталія Федорівна

Б-р І к.

 

36.

Скориківська

Галат Лідія Михайлівна

Б-р І к.

 

37.

Софіївська

Єщенко Ольга Іванівна

Б-р І к.

 

38.

Хвилівська

Семеніст Наталія Борисівна

Б-р

 

39.

Хрущівська

Поїздник Людмила Іванівна

Б-р І к.

 

40.

Шабельниківська

Гвоздь Тетяна Григорівна

Б-р ІІ к.

 

41.

Б.п.Щербинівка

Ярмола Лідія Іванівна

Б-р